Yhteystiedot pääkuva

Navigaatiovalikko

Sisältöjulkaisija

Yhteystiedot

Mirka Nisula Sivistysjohtaja ja hyvinvointikoordinaattori 040 104 6510 mirka.nisula@polvijarvi.fi

Sivistystoimen toimialajohtaja ja esimies

Katja Kajava Yläkoulun ja lukion rehtori 040 104 6222 katja.kajava@edu.polvijarvi.fi
Mika Puustinen Varhaiskasvatusvastaava / varhaiskasvatuksen asiakaspäätökset 040 104 6201 mika.puustinen@polvijarvi.fi
Helena Hirvonen Kirkonkylän koulun koulunjohtaja ja iltapäivätoiminnan esimies 040 104 6217 helena.hirvonen@edu.polvijarvi.fi
Rauni Mutanen Sotkuman koulun koulunjohtaja ja iltapäivätoiminnan esimies 040 104 6216 rauni.mutanen@edu.polvijarvi.fi
Sirpa Halonen Vapaa-aikakoordinaattori 040 104 6204 sirpa.halonen@polvijarvi.fi

Työsuojelupäällikkö

Sirpa-Maarit Romu Sotkuman vastaava varhaiskasvatuksen opettaja ja esiopettaja 040 104 6511 sirpa-maarit.romu@polvijarvi.fi
Mika Levy Opinto-ohjaaja ja yläkoulun sekä lukion vararehtori 040 104 6225 mika.levy@edu.polvijarvi.fi
henkilön kuva
Jemina Markkanen Etsivä nuorisotyöntekijä 050 348 4278 jemina.markkanen@nuorisoverstas.fi
Leena Hallikainen Hallintosihteeri 040 104 6203 leena.hallikainen@polvijarvi.fi
Maiju Pirhonen Toimistosihteeri 040 104 6202 maiju.pirhonen@polvijarvi.fi
Koulukeskuksen kanslia / Merja Vähäkoski Koulusihteeri 040 104 6221 merja.vahakoski@polvijarvi.fi
Minna Piironen Varhaiskasvatuksen erityisopettaja 040 104 6519 minna.piironen@polvijarvi.fi
henkilön kuva
Päivi Hyytiäinen Nuoriso-ohjaaja 040 104 6208 paivi.hyytiainen@polvijarvi.fi

Koulutoimisto

Koulutoimisto

Aukioloajat: Maanantaista perjantaihin klo 9–11 ja 12–15. Viikonloppuisin suljettu.

Sivistys-, koulu- ja varhaiskasvatusasiat, sivistysjohtajan toimisto.

Vapaa-aikatoimisto

Väliaikainen vapaa-aikatoimisto (Vapaa-aikatalo Vaparin remontin loppuun)

Vapaa-aikatoimisto siirtyy Monitoimitalo Vaparin tiloihin alkuvuodesta 2019. Ilmoitamme muutosta erikseen.

Vapaa-aika- ja nuorisotoimen asiat, vapaa-aikakoordinaattorin toimisto, nuoriso-ohjaajan toimisto.

SOME jako

Jaa tämä sivu:

Sivu arviointi ja palaute