Asuminen ja ympäristö pääkuva

Navigaatiovalikko

ANKKURIT

 

Sisältöjulkaisija

Yhteystiedot

henkilön kuva
Ari Soikkeli Tekninen johtaja 040 104 6307 ari.soikkeli@polvijarvi.fi

Teknisen toimen toimialajohtaja, Polvijärven Yrityspalvelu Oy:n toimitusjohtaja

henkilön kuva
Krista Haataja Kuntatekniikan päällikkö 040 104 6309 krista.haataja@polvijarvi.fi
henkilön kuva
Timo Pirhonen Kiinteistöpäällikkö 040 104 6306 timo.pirhonen@polvijarvi.fi

Isännöitsijä

henkilön kuva
Katja Kervinen Siivouspalveluiden esihenkilö 040 104 6305 katja.kervinen@polvijarvi.fi
henkilön kuva
Sirpa Huikuri Lupasihteeri 040 104 6308 sirpa.huikuri@polvijarvi.fi
henkilön kuva
Tuija Laakkonen Toimistosihteeri 040 104 6303 tuija.laakkonen@polvijarvi.fi
henkilön kuva
Teknisen toimen päivystys työajan ulkopuolella 040 104 6315, 040 104 6320, 040 104 6323

Vesi- ja viemärilaitoksen, kaukolämpölaitoksen sekä kiinteistönhoidon vikailmoitukset

henkilön kuva
Lauri Granfelt Asuntokoordinaattori Työllisyysasiat: 040 104 6106, Asuntoasiat: 040 104 6304 lauri.granfelt@polvijarvi.fi

Kunnan vuokra-asuntoasiat, kuntalisä, palkkatuki

Sivu arviointi ja palaute