Yhteystieto Minna Ikonen

Kuva Minna Ikosesta
Minna Ikonen Hankekoordinaattori, YhteisTYÖLLÄ tuloksiin -hanke 050 576 5684 minna.ikonen@liperi.fi

Sisältöjulkaisija

Yhteystieto Jaana Jylhä-Ollila

Jaana Jylhä-Ollila Työ- ja yksilövalmentaja 040 104 6206 jaana.jylha-ollila@polvijarvi.fi

Yhteystieto Saara Pirhonen

Saara Pirhonen Ruokapalveluiden esihenkilö 040 104 6115 saara.pirhonen@polvijarvi.fi

Keskuskeittiö, Polvijärventie 20, 83700 Polvijärvi

Yhteystieto Jaana Jylhä-Ollila

Jaana Jylhä-Ollila Työ- ja yksilövalmentaja 040 104 6206 jaana.jylha-ollila@polvijarvi.fi

Sisältöjulkaisija

Yhteystiedot

henkilön kuva
Virpi Liisa Poutiainen Koulusihteeri 040 1046 221 virpiliisa.poutiainen@edu.polvijarvi.fi.
henkilön kuva
Ville Hyvönen Nuoriso-ohjaaja 0401046208 ville.hyvonen@polvijarvi.fi
henkilön kuva
Veijo Hiltunen Vastaava vahtimestari 040 104 6313 veijo.hiltunen@polvijarvi.fi

Kuntosalin kulunvalvontakortit

henkilön kuva
Vapaa-aikatalo Vaparin vahtimestarit 040 104 6205
henkilön kuva
Tuula Räsänen Apulaisjohtaja, Polvijärven koulu Kirkonkylän 1.-6.lk 040 104 6217 tuula.rasanen@edu.polvijarvi.fi
henkilön kuva
Tuukka Tuominen Ympäristönsuojelusihteeri 044 755 9378 tuukka.tuominen@outokummunkaupunki.fi
henkilön kuva
Tuija Laakkonen Toimistosihteeri 040 104 6303 tuija.laakkonen@polvijarvi.fi
henkilön kuva
Tommi Hopponen Tekninen asiantuntija 040 104 6319 tommi.hopponen@polvijarvi.fi
henkilön kuva
Timo Pirhonen Kiinteistöpäällikkö 040 104 6306 timo.pirhonen@polvijarvi.fi

Isännöitsijä

henkilön kuva
Teuvo Mutanen Maaseutuasiamies 040 104 6107 teuvo.mutanen@liperi.fi

Maaseutupalvelut ja Polvijärven leader-yhdyshenkilö

henkilön kuva
Teknisen toimen päivystys työajan ulkopuolella 040 104 6315, 040 104 6320, 040 104 6323

Vesi- ja viemärilaitoksen, kaukolämpölaitoksen sekä kiinteistönhoidon vikailmoitukset

henkilön kuva
Tanja Nyman Palvelupäällikkö, Polvijärven ja Outokummun kirjastot 044 755 9298 tanja.nyman@joensuu.fi
henkilön kuva
Tanja Karvonen Talous- ja hallintojohtaja 040 104 6101 tanja.karvonen@polvijarvi.fi

Yleis- ja taloushallinnon toimialajohtaja

henkilön kuva
Sotkuman esiopetus 040 104 6601
henkilön kuva
Sotkuman aamu- ja iltapäivätoiminta 040 104 6233
henkilön kuva
Sirpa Huikuri Lupasihteeri 040 104 6308 sirpa.huikuri@polvijarvi.fi
henkilön kuva
Sirpa Halonen Vapaa-aikakoordinaattori 040 104 6204 sirpa.halonen@polvijarvi.fi
henkilön kuva
Sara Mutanen Maaseutuasiamies, Polvijärven ja Liperin toimipisteet 050 432 3797 sara.mutanen@liperi.fi
henkilön kuva
Sanna Ratilainen Ruokapalveluvastaava 040 104 6116 sanna.ratilainen@polvijarvi.fi

Keskuskeittiön toimisto, Polvijärventie 20, 83700 Polvijärvi

henkilön kuva
Saara Pirhonen Ruokapalveluiden esihenkilö 040 104 6115 saara.pirhonen@polvijarvi.fi

Keskuskeittiö, Polvijärventie 20, 83700 Polvijärvi