Yhteystiedot pääkuva

Navigaatiovalikko

Sisältöjulkaisija

Yhteystiedot

henkilön kuva
Anne Purmonen Työllisyyskoordinaattori 040 104 6207 anne.purmonen@polvijarvi.fi

Työpajan esimies, kuntouttava työtoiminta, kuntalisä

henkilön kuva
Teuvo Mutanen Maaseutuasiamies 040 104 6107 teuvo.mutanen@polvijarvi.fi

Maaseutupalvelut ja Polvijärven leader-yhdyshenkilö

henkilön kuva
Lauri Granfelt Asunto - ja työllisyyssihteeri Työllisyysasiat: 040 104 6106, Asuntoasiat: 040 104 6304 lauri.granfelt@polvijarvi.fi

Kunnan vuokra-asuntoasiat, kuntalisä, palkkatuki

henkilön kuva
Minna Tukiainen Työ - ja yksilövalmentaja 040 104 6209 minna.tukiainen@polvijarvi.fi

Työpaja, kädentaidot

henkilön kuva
Olli Haapasalo Työ- ja yksilövalmentaja 040 104 6206 olli.haapasalo@polvijarvi.fi

Työpaja, puupuoli

henkilön kuva
Jarkko Antikainen Työhönvalmentaja 040 104 6016 jarkko.antikainen@polvijarvi.fi

YTYÄ! - YhteisTYÖLLÄ tuloksiin -hanke

henkilön kuva
Minna Simonen Johtava lomittaja 040 167 9100
henkilön kuva
Juha Saastamoinen Yritysasiantuntija I Business Joensuu 050 382 5503 juha.saastamoinen@businessjoensuu.fi

Tavattavissa kunnanvirastolla pääsääntöisesti torstaisin, muulloin sovittaessa.

henkilön kuva
Kaija Voutilainen Maaseutusihteeri 040 104 6108 kaija.voutilainen@polvijarvi.fi

Maaseutupalveluiden toimisto

Maaseutupalveluiden toimistorakennus
Maaseutupalveluiden toimisto

Aukioloajat: Maanantaista perjantaihin klo 9–11 ja 12–15. Viikonloppuisin suljettu.

Joensuun seudun maaseutupalvelut, maaseutuasiamiehen toimisto, Leader-asiat, Vetävä Polvijärvi -hankkeen hanketyöntekijän toimisto.

Paja Breikki / Kädentaidot

Työllisyyspalveluiden ja Paja Breikin kädentaitopajan rakennus
Työllisyyspalvelut / Paja Breikki

Paja Breikin aukioloajat:  Maanantaista perjantaihin klo 8–14.30. Viikonloppuisin suljettu.

Työllisyyspalvelut, Paja Breikin kädentaitopaja ja myymälä, työllisyyskoordinaattorin toimisto.

Sivu arviointi ja palaute