Yhteystiedot pääkuva

Navigaatiovalikko

Sisältöjulkaisija

Yhteystiedot

henkilön kuva
Mirka Nisula Sivistysjohtaja ja hyvinvointikoordinaattori 040 104 6510 mirka.nisula@polvijarvi.fi

Sivistystoimen toimialajohtaja ja esimies

henkilön kuva
Virpi Eronen Polvijärven koulun ja lukion rehtori 040 104 6200 virpi.eronen@edu.polvijarvi.fi
henkilön kuva
Riikka Jolkkonen Vt. apulaisrehtori 040 104 6225 riikka.jolkkonen@edu.polvijarvi.fi
henkilön kuva
Mari Hyytiä Varhaiskasvatuksen vastaava 040 104 6535 mari.hyytia@edu.polvijarvi.fi
henkilön kuva
Rauni Mutanen Apulaisjohtaja, Polvijärven koulu Sotkuman 1.-6.lk 040 104 6216 rauni.mutanen@edu.polvijarvi.fi
henkilön kuva
Sirpa Halonen Vapaa-aikakoordinaattori 040 104 6204 sirpa.halonen@polvijarvi.fi
henkilön kuva
Tuula Räsänen Apulaisjohtaja, Polvijärven koulu Kirkonkylän 1.-6.lk 040 104 6217 tuula.rasanen@edu.polvijarvi.fi
henkilön kuva
Virpi Liisa Poutiainen Koulusihteeri 040 1046 221 virpiliisa.poutiainen@edu.polvijarvi.fi.
henkilön kuva
A-talon opettajainhuone 040 1046 218
henkilön kuva
B-talon opettajainhuone 040 1046 224
henkilön kuva
Jemina Markkanen Etsivä nuorisotyöntekijä 050 348 4278 jemina.markkanen@nuorisoverstas.fi
henkilön kuva
Kati Marttila Yläkoulun ja lukion vs. opinto-ohjaaja (lukuvuosi 2020-2021) 040 104 6222 kati.marttila@edu.polvijarvi.fi
henkilön kuva
Elina Niemi Kirjastonhoitaja, Polvijärven ja Outokummun kirjastot 050 315 6593 elina.niemi@joensuu.fi
henkilön kuva
Tanja Nyman Kirjastonjohtaja, Polvijärven ja Outokummun kirjastot 044 755 9298 tanja.nyman@joensuu.fi
henkilön kuva
Kirkonkylän aamu- ja iltapäivätoiminnan ohjaaja 040 104 6234
henkilön kuva
Kirkonkylän esiopetus 040 104 6515
henkilön kuva
Leena Hallikainen Hallintosihteeri 040 104 6203 leena.hallikainen@polvijarvi.fi
henkilön kuva
Maiju Pirhonen Toimistosihteeri 040 104 6202 maiju.pirhonen@polvijarvi.fi
henkilön kuva
Mika Levy (virkavapaalla lukuvuonna 2020–2021) Yläkoulun ja lukion opinto-ohjaaja 040 104 6225 mika.levy@edu.polvijarvi.fi
henkilön kuva
Minna Piironen Varhaiskasvatuksen erityisopettaja 040 104 6519 minna.piironen@edu.polvijarvi.fi
henkilön kuva
Polvijärven kirjaston asiakaspalvelu 050 315 6594 polvijarvenkirjasto@joensuu.fi
henkilön kuva
Päivi Hyytiäinen Nuoriso-ohjaaja 040 104 6208 paivi.hyytiainen@polvijarvi.fi
henkilön kuva
Sotkuman aamu- ja iltapäivätoiminnan ohjaaja 040 104 6233
henkilön kuva
Sotkuman esiopetus 040 104 6601
henkilön kuva
Sotkuman yksikön opettajainhuone 040 1046 230

Koulutoimisto

Koulu- ja palkkatoimiston toimistorakennus, jossa on myös samassa yhteydessä Polvijärven kirjasto.
Koulutoimisto

Aukioloajat: Maanantaista perjantaihin klo 9–11 ja 12–15. Viikonloppuisin suljettu.

Sivistys-, koulu- ja varhaiskasvatusasiat, sivistysjohtajan toimisto.

Vapaa-aikatoimisto

Vapaa-aikatalo Vapari, jossa vapaa-aikapalveluiden toimisto sijaitsee. Kuvassa myös Vaparin seinässä oleva muraali.
Vapaa-aikatoimisto

Vapaa-aika- ja nuorisotoimen asiat, vapaa-aikakoordinaattorin toimisto, nuoriso-ohjaajan toimisto.

Sivu arviointi ja palaute