Yhteystiedot pääkuva

Navigaatiovalikko

Sisältöjulkaisija

Yhteystiedot

henkilön kuva
Jari Tuononen Kunnanjohtaja 04010 46001 jari.tuononen@polvijarvi.fi

Hallintoasiat, elinkeinopalvelut, pienyritysavustukset

henkilön kuva
Heikki Hallikainen Talous- ja hallintojohtaja 040 104 6101 heikki.hallikainen@polvijarvi.fi

Yleis- ja taloushallintopalveluiden johtaja ja esimies.

henkilön kuva
Anni Lampinen Viestintäsihteeri 040 104 6004 anni.lampinen@polvijarvi.fi

Viestintä, tiedottaminen, markkinointi, verkkosivujen päivittäminen, johtoryhmän sihteeri

henkilön kuva
Helena Kaasinen Kuntakoordinaattori 040 104 6002 helena.kaasinen@polvijarvi.fi

Tietosuojavastaava, tietoturvavastaava, työsuojelutoimikunnan sihteeri, Siun soten Polvijärven neuvottelukunnan sihteeri, Voimaa vanhuuteen - Polvijärven verkosto.

henkilön kuva
Heikki Sirviö Hallintosihteeri 040 104 6003 heikki.sirvio@polvijarvi.fi
henkilön kuva
Ritva Koskinen Pääkirjanpitäjä 040 104 6104 ritva.koskinen@polvijarvi.fi
henkilön kuva
Saara Pirhonen Ruokapalveluiden esimies 040 104 6115 saara.pirhonen@polvijarvi.fi

Keskuskeittiö, Polvijärventie 20, 83700 Polvijärvi

henkilön kuva
Arja Leskinen Palkkasihteeri 040 104 6102 arja.leskinen@polvijarvi.fi
henkilön kuva
Mirva Tanskanen Palkkasihteeri 040 104 6103 mirva.tanskanen@polvijarvi.fi
henkilön kuva
Riitta Pirhonen Kirjanpitäjä 040 104 6105 riitta.pirhonen@polvijarvi.fi
henkilön kuva
Sanna Ratilainen Ruokapalveluvastaava 040 104 6116 sanna.ratilainen@polvijarvi.fi

Keskuskeittiön toimisto, Polvijärventie 20, 83700 Polvijärvi

Polvijärven kunnanvirasto

Kunnanvirasto -rakennus.
Polvijärven kunnanvirasto

Aukioloajat: Maanantaista perjantaihin klo 9–11 ja klo 12–15. Viikonloppuisin suljettu.

Kunnanjohtajan toimisto, talous- ja hallintojohtajan toimisto, kuntakoordinaattorin toimisto, viestintäsihteerin toimisto, talous- ja hallintoasiat.

Puhelinvaihde: 040 104 6000

Kirjanpito

Kirjanpito

Aukioloajat: Maanantaista perjantaihin klo 9–11 ja 12–15. Viikonloppuisin suljettu.

Polvijärven kunnan kirjanpito, pääkirjanpitäjän toimisto.

Palkkatoimisto

Koulu- ja palkkatoimiston toimistorakennus, jossa on myös samassa yhteydessä Polvijärven kirjasto.
Palkkatoimisto

Polvijärven kunnan palkka-asiat.

Sivu arviointi ja palaute