Teknisen toimen yhteystiedot pääkuva

Navigaatiovalikko

Sisältöjulkaisija

Yhteystiedot

henkilön kuva
Ari Soikkeli Tekninen johtaja 040 104 6307 ari.soikkeli@polvijarvi.fi

Teknisen toimen toimialajohtaja ja kunnan rakennustarkastaja

Timo Pirhonen Kiinteistöpäällikkö 040 104 6306 timo.pirhonen@polvijarvi.fi

Isännöitsijä

Jussi Hoppula Kuntatekniikan päällikkö 040 104 6309 jussi.hoppula@polvijarvi.fi
Elsa Kettunen Siivouspalveluiden esimies 040 104 6305 elsa.kettunen@polvijarvi.fi
Lauri Granfelt Asunto - ja työllisyyssihteeri Työllisyysasiat: 040 104 6106, Asuntoasiat: 040 104 6304 lauri.granfelt@polvijarvi.fi

Kunnan vuokra-asuntoasiat, kuntalisä, palkkatuki

Veijo Hiltunen Vastaava vahtimestari 040 104 6313 veijo.hiltunen@polvijarvi.fi

Kuntosalin kulunvalvontakortit

Tuija Laakkonen Toimistosihteeri 040 104 6303 tuija.laakkonen@polvijarvi.fi
Teknisen toimen päivystys työajan ulkopuolella 040 104 6315, 040 104 6320, 040 104 6323

Vesi- ja viemärilaitoksen, kaukolämpölaitoksen sekä kiinteistönhoidon vikailmoitukset

Sirpa Huikuri Lupasihteeri 040 104 6308 sirpa.huikuri@polvijarvi.fi

Tekninen toimisto

Tekninen toimisto

Aukioloajat: Maanantaista perjantaihin klo 9–11 ja 12–15. Viikonloppuisin suljettu.

Rakennusasiat ja niihin liittyvät luvat, kuntatekniikka, vesi- ja kaukolämpö, kiinteistöjen huolto, kunnan vuokra-asunnot, ympäristönsuojeluasiat. Teknisen johtajan, kuntatekniikan päällikön ja kiinteistöpäällikön toimistot.

Teknisen toimen päivystyksen (vesi- ja viemärilaitoksen, kaukolämpölaitoksen sekä kiinteistönhoidon vikailmoitukset) tavoitat työajan ulkopuolella numerosta 040 104 6315, 040 104 6320 tai 040 104 6323.

SOME jako

Jaa tämä sivu:

Sivu arviointi ja palaute