Yhteystiedot pääkuva

Navigaatiovalikko

Sisältöjulkaisija

Yhteystiedot

henkilön kuva
Mirka Nisula Sivistysjohtaja ja hyvinvointikoordinaattori 040 104 6510 mirka.nisula@polvijarvi.fi

Sivistystoimen toimialajohtaja ja esimies

henkilön kuva
Mika Puustinen Varhaiskasvatusvastaava, varhaiskasvatuksen asiakaspäätökset, aamu- ja iltapäivätoiminnan yhteyshenkilö 040 104 6201 mika.puustinen@edu.polvijarvi.fi
Mari Hyytiä Sotkuman vastaava varhaiskasvatuksen opettaja 040 104 6535 mari.hyytia@edu.polvijarvi.fi
henkilön kuva
Rauni Mutanen Sotkuman koulun koulunjohtaja ja iltapäivätoiminnan esimies 040 104 6216 rauni.mutanen@edu.polvijarvi.fi
henkilön kuva
Sirpa Halonen Vapaa-aikakoordinaattori 040 104 6204 sirpa.halonen@polvijarvi.fi
henkilön kuva
Mika Levy (Vs. yläkoulun ja lukion rehtori 31.7.2020 asti) Opinto-ohjaaja ja yläkoulun sekä lukion vararehtori 040 104 6225 mika.levy@edu.polvijarvi.fi
henkilön kuva
Jemina Markkanen Etsivä nuorisotyöntekijä 050 348 4278 jemina.markkanen@nuorisoverstas.fi
Kati Marttila Yläkoulun ja lukion vs. opinto-ohjaaja 1.8.2019-1.2.2020 040 104 6222 kati.marttila@edu.polvijarvi.fi
Kirkonkylän esiopetus 040 104 6515
Leena Hallikainen Hallintosihteeri 040 104 6203 leena.hallikainen@polvijarvi.fi
Maiju Pirhonen Toimistosihteeri 040 104 6202 maiju.pirhonen@polvijarvi.fi
henkilön kuva
Koulukeskuksen kanslia / Merja Vähäkoski Koulusihteeri 040 104 6221 merja.vahakoski@edu.polvijarvi.fi
henkilön kuva
Minna Piironen Varhaiskasvatuksen erityisopettaja 040 104 6519 minna.piironen@edu.polvijarvi.fi
henkilön kuva
Päivi Hyytiäinen Nuoriso-ohjaaja 040 104 6208 paivi.hyytiainen@polvijarvi.fi
Tuula Räsänen Kirkonkylän koulun koulunjohtaja 040 104 6217 tuula.rasanen@edu.polvijarvi.fi

Koulutoimisto

Koulu- ja palkkatoimiston toimistorakennus, jossa on myös samassa yhteydessä Polvijärven kirjasto.
Koulutoimisto

Aukioloajat: Maanantaista perjantaihin klo 9–11 ja 12–15. Viikonloppuisin suljettu.

Sivistys-, koulu- ja varhaiskasvatusasiat, sivistysjohtajan toimisto.

Vapaa-aikatoimisto

Vapaa-aikatalo Vapari, jossa vapaa-aikapalveluiden toimisto sijaitsee.
Vapaa-aikatoimisto

Vapaa-aika- ja nuorisotoimen asiat, vapaa-aikakoordinaattorin toimisto, nuoriso-ohjaajan toimisto.

SOME jako

Jaa tämä sivu:

Sivu arviointi ja palaute