Työsuojelu pääkuva

Navigaatiovalikko

ANKKURIT

 

Työsuojelu

Kunnan työsuojeluorganisaatio toimikaudelle 2018–2021

Työsuojelutoimikunta

Työsuojelupäällikkö Esa Leminen, puh. 040 104 6314, esa.leminen@polvijarvi.fi
Työsuojelutoimikunnan sihteeri Helena Kaasinen, puh. 040 104 6002, helena.kaasinen@polvijarvi.fi

Työsuojeluvaltuutetut

Tehtäväalue I: Sivistystoimi  (opetushenkilöstö, koulunkäyntiohjaajat – ja avustajat, varhaiskasvatus, vapaa-aikatoimi, sivistystoimen hallinto

Jäsen Minna Piironen, puh. 04010 46519, minna.piironen@edu.polvijarvi.fi
1. Varajäsen Mikko Tanskanen, puh. 040 104 6258, mikko.tanskanen@edu.polvijarvi.fi
2. Varajäsen Maire Haaranen, puh. 040 104 6015, maire.haaranen@edu.polvijarvi.fi

Tehtäväalue II: Tekninen toimi, Keskushallinto, Keskuskeittiö, Työpajat

Jäsen Olli Haapasalo, puh. 04010 46206, olli.haapasalo@polvijarvi.fi
1. Varajäsen Timo Nevalainen, puh. 040 104 6317
2. Varajäsen Veijo Hiltunen, puh. 040 104 6313

Sisältöjulkaisija

Yhteystiedot

henkilön kuva
Esa Leminen Työsuojelupäällikkö 040 104 6314 esa.leminen@polvijarvi.fi
henkilön kuva
Helena Kaasinen Kuntakoordinaattori 040 104 6002 helena.kaasinen@polvijarvi.fi

Tietosuojavastaava, tietoturvavastaava, työsuojelutoimikunnan sihteeri, Siun soten Polvijärven neuvottelukunnan sihteeri, Voimaa vanhuuteen - Polvijärven verkosto.

Sivu arviointi ja palaute